צור קשר

 
לאלו מכם שנמאס להם לחכות, או שאין להם כוח יותר לחפש במקומות בלתי אפשריים, זה הזמן שלכם להגיע לכאן, אלינו למשרד יחד הכרויות, ולעזור לנו לעזור לכם למצוא את אהוב/ת לבכם/ן. הכל אפשרי אם נותנים יד ומאמינים, לכולם מגיעה אהבה נפלאה, ואין צורך להתפשר כלל וכלל. למרות שהרבה אנשים חושבים שלהגיע להכרויות זה כי כלו כל הקיצים ואנשים מתפשרים, זה לא כך כלל וכלל. נהפוך הוא, הכרויות רק מחזקת את מה שאתם במת מחפשים!

הריי ביום יום, אנחנו מכירים בני זוג ולא יודעים אלא רק אחרי זמן רב אם הוא מתאים לנו או לא, אם יש לו את אותם תחביבים כמונו או לא, ואז לעתים מתאכזבים ולבסוף נפרדים. כאן אנחנו באמת לא מתפשרים ועומדים על העקרונות שלנו כיוון שאנחנו אומרים מראש וכותבים מה אנו באמת רוצים ומה חשוב לנו, ורק אחר כך אנחנו ממשיכים הלאה ומחליטים אם לצאת לדייט או לא.

במשרדי יחד הכרויות, אתם מעניקים לנו פרטים חשובים על דברים שאתם אוהבים לעשות, על עבודה, קריירה, תחביבים וכל מה שנובע מכך, ולכן בדיוק אתם יודעים שאתם לא מתפשרים על כלום, ומקבלים התאמה מדויקת ככל האפשר עם אנשים שגם הם מתעניינים באותם תחומים ואוהבים פחות או יותר את אותם דברים.

הכרויות היום זה דבר מודרני, חדיש, חווייתי וכיפי, וכשזה נעשה בדרך מקצועית ואמינה כמו במשרדי יחד הכרויות, תהיו בטוחים בכלל שזה הרבה יותר בטוח וטוב לדעת שתצאו עם אהבה אמיתית ובטוחה, שמייצרת זוגיות נפלאה.

צרו איתנו קשר

אנחנו נעזור לכם למצוא את שחפץ ליבכם

רמת גן:  03-5758686
אבא הילל 7 (בית סילבר)

חיפה:  04-8400117
שדרות ההסתדרות 25