אודות משרדינו

 יחד בשבילך

חברת יחד הכרויות שידוכים היא חברה שקיימת כבר 21 שנים.

היא חברה מהוותיקות שיש בארץ, המקצועיות והמנוסות אשר דואגת לחיי האהבה של כל אחד ואחד מכם. אם בתיכון לא מצאתם אהבה, או שבצבא זה לא כל כך הלך ובעבודה לא היה סיכוי, אז בטח ניסיתם פאבים, וגם שם זה לא הלך.

אתם לא מבקשים יותר מדיי, אנחנו יודעים. אתם רוצים להיות נאהבים כמו כל אחד אחר, לאהוב ולהעניק את כל כולכם לאדם אחר בו תתאהבו.
יחד הכרויות נמצאים כאן בשבילכם כדי לקדם את חיפוש הזוגיות עבורכם, לקדם את רצונותיכם ולהגשים את החשקים, המאווים וייעודכם הרומנטי. המטרה היא אחת- למצוא אהבה אמיתית וקשר כנה ואיכותי לשארית החיים. אנו מקדמים בצורה משמעותית שידוכים, ויוצרים מגוון של אפשרויות עבור כל קהל לקוחותינו.

יחד שידוכים עושה כבר את כל המלאכה ברגע שהיא מתחילה להתאים עבורכם בן זוג איכותי, שמתאים לתכונות האישיות שלכם. את כל המאמצים שאפשר, אנו עושים, כבר שנים רבות, בצורה מקצועית וטובה ביותר, כשאנו מוצאים אהבה לכל המחפש אותה. יחד שידוכים עשתה הרבה בבתי אב בארץ, והביאה להקמת משפחות רבות.

יחד הכרויות עורכת שאלון מיוחד, ברצינות רבה ובאופן מעמיק, עם כל הלקוחות על כל הפרטים הכי חשובים בעסקי השידוכים. אם שאלתם מהם פרטים חשובים, אז אלו המובילים: תחביבים, מנהגים, מראה, אורח חיים, הרגלים, עבודה, מגורים, קריירה, לימודים, ניסיון חיים וכדומה.

לעומת חברות שידוכים אחרות, יחד הכרויות היא המנוסה ביותר, עם המוניטין הטוב ביותר, המובילה צוות עובדים מקצועי ומסור ביותר. יחד הכרויות לא מתעסקת בפניות סרק, או הכרויות מוזרות שמובילות לקשרים חולפים. אנו מתעסקים אף ורק בשידוכים למטרות רציניות, אמיתיות וכנות. ליחד שידוכים יש ניסיון רב בתחום וזה מקנה לה הרבה יותר כלים ויתרונות מאשר שאר חברות הצעירות הקיימות בשוק ההכרויות.

אנו מאחלים לכם שתזכו לשידוך הוגן וראוי, כפי ששידכה עד כה יחד הכרויות לאורך שנים, וגרמה לאהבות להתמסד ולהביא ילדים רבים. הפתרון לכל קושי בחיים הוא אהבה אמיתית, ובזה יחד הכרויות מאמינה באמת.

ללא הבדלי דת, גזע ומין, יחד הכרויות דואגים לאהבה בכל הרבדים ולכל האוכלוסיות ללא יוצא דופן, לפי הבקשות והרצונות של כל אחד. ראוי שכל אחד יזכה לאהוב ולמצוא את המתאים לו. יחד הכרויות מאמינה כי בן הזוג שלכם נמצא וקיים במקום כלשהוא, והיא תעשה הכל כדי לקרב אתכם ולמצוא לכם את שחפצתם בדיוק ואת ההתאמה. העיקר שתיפגשו ואת השאר תעשו לבד... אנו נהיה הראשונים שנתמוך בכם עד החופה בתקווה שזה יקרה בסוף מציאת הזוגיות הנכונה.
 

אנו נהיה הראשונים שנתמוך בכם עד החופה בתקווה שזה יקרה בסוף מציאת הזוגיות הנכונה.