עוגות מדליקות למסיבת רווקות

 

עוגות מדליקות למסיבת רווקות


הגיע הזמן של החברה הטובה שלכן להינשא ואתן עומלות על מסיבת רווקות, מזל טוב. אין מסיבה יותר כיפית ממסיבת רווקות, נעזוב אם היא טובה יותר או פחות, מסיבה מהסוג הזה מוציאה מנשים עליזות מהולה בהשתטות ופורקן שאין באירועים אחרים, והכי טוב- אין בה גברים שיפריעו. בכל אופן, כל מסיבה צריכה כמובן...עוגה. זה הכי בסיסי, זה ה- א' ב', אבל לעיתים קרובות שוכחים מזה או שמביאים משהו סטנדרטי שמתאים לכל אירוע אחר, למה?

כולן אוהבות עוגות, אלמלא הקלוריות היינו אוכלות רק אותן ומוותרות על כל סוג אחר של מזון. לכן מסיבת הרווקות שלנו צריכה לכלול עוגת רווקות ראויה לשמה. יש הרבה רעיונות נחמדים לעוגות מסיבת רווקות. ניתן ללכת על סיסמאות כתובות בקצפת צבעונית ועסיסית "רווקה לא לעוד הרבה זמן" "סוף מסלול רווקות" "רווקה לעוד דקה" ועוד.

העוגה יכולה לכלול בנוסף או במקום הכיתוב קישוטים ואביזרים אכילים, למשל שמלת כלה יפה, ארוכה ורחבה, אשר עשויה מקצפת לבנה או בצק סוכר מתוק הגולש ומתפשט לכל חלקי העוגה. לחילופין העוגה יכולה לכלול טבעת נישואין עם יהלום אכיל, ממולא בריבת חלב מערפלת חושים. כמובן שהעוגה גם יכולה להיות שמלת כלה או טבעת נישואין אחת גדולה, האפשרויות רבות ומגוונות.

סוף עידן הרווקות הוא גם סוף עידן הבילויים, לפחות כפי שהכרנו אותו עד היום. לכן ניתן ללכת על עוגות בסגנון של "נגמרה החגיגה", עוגה שהיא רחבת ריקודים עם אורות נוצצים והרווקה נמצאת במרכזה, או משקה אלכוהולי צבעוני שהקצף הגולש ממנו הוא הקצפת. הייתן בתאילנד? נהדר, יהיה הרבה יותר קשה לחזור לשם, לפחות עד שהילדים שיוולדו לכם יגדלו, לכן גם עוגות המקושטות בסגנון של איים טרופיים או מקומות אקזוטיים שהנופש בהם דורש אורך זמן ממושך וגם טיפה הסתכנות, יכולות להיות רעיון מוצלח לעוגה המסמלת את סוף עידן החופש ותחילת ההתמסדות.

בצד הנועז יותר, עוגות למסיבת רווקות יכולות כמובן לכלול דברים מיניים. חשפן בלי חולצה ששריריו מעטרים את כל החלק העליון והזרועות פרושות לצדדים, או חשפן היוצא מתוך קופסת מתנה, שוטר עם אזיקים האוזק את האסירה שהיא הכלה המיועדת "מי הייתה ילדה רעה?" וכדומה. ניתן גם ללכת על עוגות ממש נועזות הכוללות איברים אינטימיים וסיסמאות סוטות.

עוגות למסיבת רווקות מלאות בסטייל, פחות חשוב הטעם שלהן- אלא המראה, איך הן מצטלמות, איך הרווקה חותכת את העוגה של המסיבה שלה והבעת פניה. כמו ביום הולדת ומסיבות אחרות, רצוי לשמור את העוגה של מסיבת הרווקות לסוף, ולתת לטעם המתוק והחלומי שלהן ללוות אותנו עד הרגע המאושר מתחת לחופה, שיהיה במזל טוב.

 

אנו נהיה הראשונים שנתמוך בכם עד החופה בתקווה שזה יקרה בסוף מציאת הזוגיות הנכונה.