ההצלחות שלנו

 

האנשים שהצליחו איתנו

יחד הכרויות הוא לא עוד משרד הכרויות רגיל. המטרה העיקרית שלו היא לפעול בצורה איכותית, המשרתת בצורה הכי טובה את האינטרסים של כל לקוח ולקוח. הכוונה היא, שכל המאמצים למציאת זוגיות נעשים עבור כל אדם במשרד, בצורה יסודית, פרטנית ויעילה.

כשאמרנו שמאחורינו קיימות שנים רבות של ניסיון, הקמת משפחות, קשרי זוגיות מוצלחים, התכוונו לכך. ברצוננו להציג בפניכם כמה דעות ופידבקים שאנשים שהגיעו למשרדנו יחד הכרויות ולבסוף מצאו את אהבתם, הביעו.


על הקושי למצוא בן זוג
זוג מסוים התוודו בפנינו כמה היה להם קשה למצוא אהבה לפני שהגיעו למשרדנו. הם נרשמו באינספור אתרי הכרויות לפני כן, אבל אף אחד לא באמת הבין את צרכיהם וכיוון אותם להתאמה הנכונה. כשהם הגיעו ליחד הכרויות הייתה להם הרגשה אחרת, טובה, כאילו שהם בדרך הנכונה. וכך היה,

הם הגיעו ליחד הכרויות ומיד נקלטו במאגר. מרגע זה ואילך, צוות המשרד עשה עבורם עבודה מקיפה בכדי להציג לכל אחד את ההתאמות הכי קרובות אליו, ומשם כבר קרה קסם. אחרי 3 חודשי היכרות, יציאות, ותקשורת ביניהם, הם התאהבו. זהו רק אחד מהסיפורים הדומים שיש לנו במשרד, כל זוגות שמצאו אהבה מידית.

נפש תאומה
זוג אחר שהגיע אל משרדי שידוכים - יחד הכרויות, וחווה את חווית השירות והאכפתיות במשרד, גם מצא את ייעודו. לפי דעתם, וגם דעתנו, לא קל למצוא את הנפש התאומה של אדם בעולם, ויחד הכרויות עוזרת בדיוק בגלל זה להכיר ולצמוח בצורה נפלאה וביחד לכל זוגיות. הזוג הזה, הגיע אלינו למשרד לפני חצי שנה והם יחד עד היום מגלים אהבה רבה ומטפחים זוגיות נפלאה. הרגשנו שעשינו חסד עם עוד זוג מאושר שאולי יגמור בחתונה!

ילד ראשון
הסיפור הזה הוא אפילו יותר מחזק ומשמח מהרגיל. הוא נותן תקווה לכל מי שלא האמין שאפשר למצוא אהבה דרך הכרויות, שתחזיק לאורך שנים ותניב פירות. זוג נחמד מאוד שהגיע אלינו למשרד, כל אחד עם האכזבות שלו, מצא את עצמו יום אחד בדייט רגיל, שהסתיים בצורה בלתי רגילה. החל מפרפרים ועד הקליק המדהים, הכל היה שם. הדבר המדהים הוא שכבר אחרי חלצי שנה של זוגיות, הוא הציע לה נישואין בדרך מקורית ואמתית, ואחרי שהתחתנו בחתונה נפלאה שלקחנו בה חלק, הם מאוד מאוהבים, והיום הם כבר עם ילד ראשון, בכור, מתוק ביותר. אין מילים לתאר את ההתרגשות שעטפה אותנו מרגע שהבחנו שזה הולך למקום הזה של חתונה וילדים. וזה לא המקרה היחיד.
 

גם אתם תוכלו לספר כזה סיפור, אם תיצרו קשר עם יחד הכרויות, ולהפוך את התקווה למציאות.